KOBO

KOBO TYČINKOVÝ DIFUZÉR WOODBLOCK - SILK ROAD SPICE, 266 ML

1 430 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Silk Road Spice - vetiver, tonka boby, hřebíček, levandule. Dřevitá vůně s kořenitými tóny. Vůně se otevírá vůní levandule a přechází do silnější kořeněno-dřevité kompozice cedrového a santalového dřeva, pačuli a hřebíčku. Tyto dřevité tóny vůni dominují, ale jsou postupně zjemněné svěžím vetiverem a sladkými tonka boby.

Jednoduchý a nadčasový design kolekce Woodblock připomíná poctivou řemeslnou práci. Každá z osmi vůní je jedinečná a odlišná od ostatních. Skleněné nádoby jantarové barvy a čisté formy se hodí do každého interiéru.
• Bez alkoholu
• Bez obsahu ftalátů
• NEtestováno na zvířatech

Charakteristika produktu

Kód 811205
Výrobce KOBO
Země původu USA
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Kolekce Woodblock
Druh produktu Aroma difuzéry
Barva hnědá
Výdrž 4-6 měsíců
Objem (ml) 266 ml
Vůně Silk Road Spice

Jak používat
KOBO TYČINKOVÝ DIFUZÉR WOODBLOCK - SILK ROAD SPICE, 266 ML

Junko a Louis, novomanželé a dobrodruzi ze severního Japonska, strávili několik let cestováním do nejvzdálenějších koutů světa. Vždy po návratu domů vyprávěli svým přátelům a rodině historky ze svých cest, které byly plné detailů z exotických zemí. Fotky, které jim ukazovaly, mohly jen s těží vyjádřit skutečnou krásu a hodnotu získaných zážitků. Junko se často pokoušela popsat vůni deštného pralesa, večerní pouště nebo prázdných ulic po bujarých oslavách. Jak ale danou vůni nejlépe vyjádřit? Můžeme ji zachytit? Brzy pochopila, že je vůně jedním z klíčových prvků pro vyjádření některých zážiků a emocí. Přesto, že je neviditelná, je to právě vůně, která ve vás zanechá hluboký dojem a vtáhne vás hluboko do vašich vzpomínek a pocitů. A právě takto se zrodila vášeň pro vůně, která dala vzniknout čistým sójovým svíčkám a tyčinkovým difuzérům značky KOBO.