KOBO

KOBO TYČINKOVÝ DIFUZÉR WOODBLOCK - STONEFLOWER, 266 ML

1 430 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Stoneflower - okvětní lístky jasmínu, levandule, ambra. Svěží, zářivé tóny citronu, bergamotu a pomerančového květu propletené jasmínovými lístky, čerstvou levandulí a ylang ylang, doplněné hřejivým santalovým dřevem, vanilkovým pižmem a bohatou ambrou.

Jednoduchý a nadčasový design kolekce Woodblock připomíná poctivou řemeslnou práci. Každá z osmi vůní je jedinečná a odlišná od ostatních. Skleněné nádoby jantarové barvy a čisté formy se hodí do každého interiéru.
• Bez alkoholu
• Bez obsahu ftalátů
• NEtestováno na zvířatech

Charakteristika produktu

Kód 811206
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vůně/Název produktu Stoneflower
Charakter vůně Květinová
Objem (ml) 266 ml
Výdrž 4-6 měsíců
Barva hnědá
Výrobce KOBO
Kolekce Woodblock
Výška (v) 27 cm
Země původu USA

Jak používat
KOBO TYČINKOVÝ DIFUZÉR WOODBLOCK - STONEFLOWER, 266 ML

Junko a Louis, novomanželé a dobrodruzi ze severního Japonska, strávili několik let cestováním do nejvzdálenějších koutů světa. Vždy po návratu domů vyprávěli svým přátelům a rodině historky ze svých cest, které byly plné detailů z exotických zemí. Fotky, které jim ukazovaly, mohly jen s těží vyjádřit skutečnou krásu a hodnotu získaných zážitků. Junko se často pokoušela popsat vůni deštného pralesa, večerní pouště nebo prázdných ulic po bujarých oslavách. Jak ale danou vůni nejlépe vyjádřit? Můžeme ji zachytit? Brzy pochopila, že je vůně jedním z klíčových prvků pro vyjádření některých zážiků a emocí. Přesto, že je neviditelná, je to právě vůně, která ve vás zanechá hluboký dojem a vtáhne vás hluboko do vašich vzpomínek a pocitů. A právě takto se zrodila vášeň pro vůně, která dala vzniknout čistým sójovým svíčkám a tyčinkovým difuzérům značky KOBO.