Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVÍČKA MALÁ – JINGLE ALL THE WAY

335 Kč
skladem
Hlava: zelené lístky, citrusy, pomeranč, červené bobulovité ovoce
Srdce: květiny, jasmín, muškátový oříšek, jahoda
Základ: skořice, sladkost dřevitost

Slaďoučké ovoce s citrusovými tóny, tak akorát vyvážené kořením a dřevitou vůní - prostě sváteční atmosféra v jedné vonné svíčce.

VLASTNOSTI: Svíčky Kringle Candle malé obsahují jeden bezolovnatý bavlněný knot, zářivě bílý vosk, snadno loupatelný štítek. Sklo svíčky je varné, tudíž sklenici lze dále použít v domácnosti např. na uskladnění potravin nebo čekoholiv jiného. Fantazii se meze nekladou.

Charakteristika produktu

Kód 0070-000327
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Charakter vůně Ovocná
Výdrž 25 hodin
Barva bílá
Výrobce Kringle Candle
Hmotnost (g) 127 g

Jak používat
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVÍČKA MALÁ – JINGLE ALL THE WAY

Značka Kringle Candle zůstává věrná Americe a jejím tradicím. Každá jedna svíčka je plněná i dekorovaná v USA, konkrétně v státě Massachusetts. Skleněné obaly svíček jsou vyráběny v Ohiu, knoty jsou pletené v New Jersey, vosk pochází ze Severní Ameriky a originální fragrance, které odlišují Kringle Candle od jiných svíček, jsou tvořeny v New Jersey, na Floridě a dalších částech USA. Unikátní vůně svíček Kringle Candle jsou obvykle založeny na poptávce zákazníků a etikety na svíčkách, jejichž design tvoří kreativní tým firmy, jsou tisknuty také v Massachusetts. Od designerů až po testující laboratoře, přes pracovníky v expedičním skladu a tým lidí pracujících v kanceláři, všichni tito lidé mají zásluhu na úspěchu a špičkové kvalitě svíček Kringle Candle.