Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVÍČKA MALÁ - WATERCOLORS

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Neodmyslitelná součást blížícího se léta. Vůně Watercolors v sobě pojí bohaté květinové a sladké ovocné tóny se základem ze santalového dřeva a pižma.
Hlava: jahoda, jablko, černý rybíz, hrachor
Srdce: frézie, jasmín, růže
Základ: santalové dřevo, pižmo

VLASTNOSTI: Svíčky Kringle Candle malé obsahují jeden bezolovnatý bavlněný knot, zářivě bílý vosk, snadno loupatelný štítek. Sklo svíčky je varné, tudíž sklenici lze dále použít v domácnosti např. na uskladnění potravin nebo čekoholiv jiného. Fantazii se meze nekladou.

Charakteristika produktu

Kód 0070-009200
Charakter vůně Sladká
Výrobce Kringle Candle
Druh produktu Vonné svíčky
Výdrž 25 hodin
Hmotnost (g) 127 g
Vůně Watercolors
Země původu USA

Jak používat
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVÍČKA MALÁ - WATERCOLORS

Značka Kringle Candle zůstává věrná Americe a jejím tradicím. Každá jedna svíčka je plněná i dekorovaná v USA, konkrétně v státě Massachusetts. Skleněné obaly svíček jsou vyráběny v Ohiu, knoty jsou pletené v New Jersey, vosk pochází ze Severní Ameriky a originální fragrance, které odlišují Kringle Candle od jiných svíček, jsou tvořeny v New Jersey, na Floridě a dalších částech USA. Unikátní vůně svíček Kringle Candle jsou obvykle založeny na poptávce zákazníků a etikety na svíčkách, jejichž design tvoří kreativní tým firmy, jsou tisknuty také v Massachusetts. Od designerů až po testující laboratoře, přes pracovníky v expedičním skladu a tým lidí pracujících v kanceláři, všichni tito lidé mají zásluhu na úspěchu a špičkové kvalitě svíček Kringle Candle.