Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVÍČKA STŘEDNÍ - GOLD&CASHMERE

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Zápalky zdarma jako dárek.
Hlava: bergamot, černý rybíz, pomeranč
Srdce: krémová vanilka, máslo, javorový sirup
Základ: ambra, pižmo, santalové dřevo

Teplá vůně, která vznikla kombinací ovocných tónů, krémové vanilky, pižma a sladkých dřev. Pohádkově jemná a hřejivá vůně.

VLASTNOSTI: Svíčky Kringle Candle střední obsahují dva bezolovnaté bavlněné knoty, zářivě bílý vosk, snadno sloupnutelný štítek. Sklo svíčky je varné, tudíž sklenici lze dále použít v domácnosti např. na uskladnění potravin nebo čekoholiv jiného. Fantazii se meze nekladou.

Charakteristika produktu

Kód 0067-000423
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Vůně/Název produktu Gold&Cashmere
Charakter vůně Sladká
Výdrž 75 hodin
Barva bílá
Výrobce Kringle Candle
Země původu USA
Hmotnost (g) 411 g

Jak používat
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVÍČKA STŘEDNÍ - GOLD&CASHMERE

Značka Kringle Candle zůstává věrná Americe a jejím tradicím. Každá jedna svíčka je plněná i dekorovaná v USA, konkrétně v státě Massachusetts. Skleněné obaly svíček jsou vyráběny v Ohiu, knoty jsou pletené v New Jersey, vosk pochází ze Severní Ameriky a originální fragrance, které odlišují Kringle Candle od jiných svíček, jsou tvořeny v New Jersey, na Floridě a dalších částech USA. Unikátní vůně svíček Kringle Candle jsou obvykle založeny na poptávce zákazníků a etikety na svíčkách, jejichž design tvoří kreativní tým firmy, jsou tisknuty také v Massachusetts. Od designerů až po testující laboratoře, přes pracovníky v expedičním skladu a tým lidí pracujících v kanceláři, všichni tito lidé mají zásluhu na úspěchu a špičkové kvalitě svíček Kringle Candle.