Maison Berger Paris

Vůně mechu, náplň do katalytické lampy 500 ml, Lampe Berger

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Vůně dřeva a moře jejíž základ tvoří minerály odrážející se v jiskřivém lišeníku a bílém cedru. Květinové srdce vůně je jemně kořeněné se svěžími přímořskými tóny snoubenými s jasmínem a zázvorem. Vrchní tóny jsou slunečné, zelené a čerstvé, poznáte v nich mandarinku i květy pomerančovníku.
Lišejníky použité při výrobě vonné esence rostou na severní straně kmenů a větví dubů a jsou sbírány ručně. Poté se opatrně odstraní z kůry vyčistí a usuší. Lišejníky jsou původem z Bulharska a Makedonie.

Charakteristika produktu

Kód 115342
Druh náplně
Objem (ml) 500 ml
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Země původu Francie
Výrobce Maison Berger Paris

Jak používat
Vůně mechu, náplň do katalytické lampy 500 ml, Lampe Berger

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.