Maison Berger Paris

DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA LEGEND + ELEGANCE Z PAŘÍŽE

Produkt aktuálně není možné zakoupit.

Dárkové balení katalytické lampy Legend a interiérového parfému Elegance z Paříže.


Balení obsahuje elegantní a rafinovanou katalytickou lampu Legend, inspirovanou vzácným drahokamem. Lampa je vyrobená z ametystově růžového průsvitného skla a je ozdobená lesklou stříbrnou korunkou s perličkami. Součástí balení je také parfém Elegance z Paříže - vůně představuje esenci štěstí a ženské zamilovanosti. Květinová vůně má v základu santalové dřevo, vanilku, cedro a bílé pižmo, v srdci hřebíček, gardénii, růži a fialku, na vrcholu broskev a malinu.


Objem lampy je 372 ml, výška 16 cm.


Dárkový set Legend vytvořený speciální na oslavu 120. výročí vzniku značky Lampe Berger. Hlavním motivem oslav je Paříž - francouzská metropole, město módy, trendů a umění žít a samozřejmě také její hlavní dominanta - Eiffelova věž. Jarní motiv na obalu je dílem designérky Dorothéa Renaulta, která spolupracuje s vyhlášenými značkami jako je Chanel nebo L'Oréal.


Charakteristika produktu

Kód 4647
Charakter vůně Květinová
Druh Katalytické lampy
Objem (ml) 372 ml
Výrobce Maison Berger Paris
Barva růžová
Vůně Elegance z Paříže
Země původu Francie

Jak používat
DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA LEGEND + ELEGANCE Z PAŘÍŽE

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu min 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit. 20 - 30 minut parfemace je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.