SET DIFUZÉRŮ MEDITERRANEAN NUANCES - MILLEFIORI (3 x 100 ML)

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Středomořské nuance
Bougainvillea & vetiver: Vůně divoké květiny bougainvillea a pomerančového květu doplněná svěžími akcenty, které vytvářejí magické pocity.
Cypřiš & dubové dřevo: intenzivní aromatická kombinace, která odhaluje teplé a dřevité tóny dubu a ambry, které se mísí s čerstvými akcenty cypřiše.
Mořská sůl a bergamot: Jako čerstvý nádech mořského vánku, živá a šumivá vůně s vrcholem mořských a minerálních tónů, mísících se s dřevitou vůní pobřežních rostlin a květin.

Charakteristika produktu

Kód 7NUEMED
Druh Tyčinkový difuzér
Objem (ml) 300 ml
Výrobce Millefiori Milano
Vůně Bougainvillea & Vetiver, Cypřiš & Dubové dřevo, Mořská sůl & Bergamot
Země původu Itálie
Pokrytí 20 - 30 m²

Jak používat
SET DIFUZÉRŮ MEDITERRANEAN NUANCES - MILLEFIORI (3 x 100 ML)

Set difuzérů Mediterranean Nuances obsahuje tři odlišné vůně, které se perfektně doplňují a nejlépe fungují jako celek. Sada difuzérů přináší zcela novou harmonii vůní a vlastně i nový způsob provonění vašeho interiéru. Odstraňte zátku na lahvičce difuzéru a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně. Tyčinky lze znovu použít či zaměnit za nové, v závislosti na použité vůni.