DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Sladká

DÁRKOVÁ SADA MILLEFIORI NATURAL - AROMA DIFUZÉR 100ML + VONNÁ SVÍČKA 180 G, VANILKA A DŘEVO

749 Kč
Dostupnost: vyprodáno

Dárková sada tyčinkového difuzéru a vonné svíčky v oblíbené vůni Vanilka a dřevo. Dárkový set je ideální jako dárek, navíc za výhodnou cenu.


Vanilka a dřevo (Vanilla and Wood) - sladce dřevité aroma dodá vašemu prostoru uklidňující a harmonizující atmosféru.Jak používat
DÁRKOVÁ SADA MILLEFIORI NATURAL - AROMA DIFUZÉR 100ML + VONNÁ SVÍČKA 180 G, VANILKA A DŘEVO

Tyčinkový difuzér - odstraňte zátku na lahvičce difuzéru a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně. Tyčinky lze znovu použít či zaměnit za nové, v závislosti na použité vůni.

Vonná svíčka - svíčky jsou jedním z nejdéle používaných bytových parfémů. Řadíme je mezi výrobky se střední silou provonění, které je spíše dlouhodobějšího charakteru. Jednoduchým zapálením svíčky dokážeme vytvořit vcelku rychle a bez námahy příjemně jemně voňavou atmosféru, její plamen navíc dodá místu nádech romantiky a pocit tepla nebo bezpečí.

Charakteristika produktu

Kód 7BUMDMCDV
Druh Dárková sada
Výrobce Millefiori Milano
Země původu Itálie
Charakter vůně Sladká
Vůně Vanilka a dřevo
Kolekce Natural