DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Dárek k nákupu

Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano - Vajíčko

1 399 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Revoluční způsob provonění prostor, který současně jemně zvlhčuje vzduch. Ultrasonický difuzér Millefiori Milano lze použít s jakýmkoliv aroma či esenciálním olejem. Po odpaření vody se přístroj automaticky vypne. Dopřejte si vlastní aromaterapii.
Výška 13 cm, šířka 8,5 cm.

Jak používat
Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano - Vajíčko

Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí jen rozředit některou z ve vodě rozpustných vůní - aroma či esenciálních olejů - nakapat do připravené vody a vzduchem se začne šířit voňavý opar. Chromatická změna přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrasonický difuzér dokáže vonět klidně po celý den, záleží jen na objemu vonného oleje, který použijeme. Disponuje také širokou barevnou škálou – lze jej použít jak v čistě bílé barvě bez podsvícení, tak v barevných světelných variantách. Pokud zapneme podsvícení, jednotlivé barvy – fialová, modrá, červená, zelená, růžová – se v krátkém časovém intervalu mění, lze však také zvolit pouze jednu z nich po celou dobu použití.

Charakteristika produktu

Kód 1DUEG
Druh ultrasonický difuzér
Výrobce Millefiori Milano
Barva bílá
Země původu Itálie