ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR MILLEFIORI MILANO - SPHERE, ŠEDÝ

1 099 Kč
vyprodáno
Ultrazvukový difuzér využívá moderní ultrasonické technologie k efektivnímu a snadnému provonění vašeho interiéru. Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano použijte s vodou a s kterýmkoliv aroma nebo esenciálním olejem. Je jen na Vás, jakou vůni a v jaké intenzitě si zvolíte. Difuzér je tak perfektní volnou pro domácí aromaterapii. Díky barevnému chromatickému podsvícení doladí relaxační atmosféru k dokonalosti.

Výška difuzéru: 11 cm
Průměr difuzéru: 11 cm

Návod na použití:
- připojte k difuzéru napájecí kabel (zatím nezapojujte do zásuvky)
- umistěte difuzér na rovný a suchý povrch
- zvedněte horní kryt difuzéru a následně kryt nádržky na vodu
- do nádržky nalijte vodu (max. objem po vyznačenou rysku)
- do vody nakapte pár kapek aroma nebo esenciálního oleje (čím více kapek, tím vyšší intenzita vůně)
- nasaďte zpět oba kryty difuzéru
- zapojte napájecí kabel do elektriky
- zapněte difuzér

Prvním zmáčknutím tlačítka ON/OFF difuzér zapnete, zároveň se zapne barevné podsvícení. Druhým stisknutím tlačítka zastavíte podsvícení na vybrané barvě, třetím stisknutím tohoto tlačítka podsvícení vypnete. Čtvrtým stisknutím tlačítka kompletně vypnete celý difuzér.

Charakteristika produktu

Kód 1DUSF
Výrobce Millefiori Milano
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Barva šedá
Země původu Itálie

Jak používat
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR MILLEFIORI MILANO - SPHERE, ŠEDÝ

Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí jen rozředit některou z ve vodě rozpustných vůní - aroma či esenciálních olejů - nakapat do připravené vody a vzduchem se začne šířit voňavý opar. Chromatická změna přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrasonický difuzér dokáže vonět klidně po celý den, záleží jen na objemu vonného oleje, který použijeme. Disponuje také širokou barevnou škálou – lze jej použít jak v čistě bílé barvě bez podsvícení, tak v barevných světelných variantách. Pokud zapneme podsvícení, jednotlivé barvy – fialová, modrá, červená, zelená, růžová – se v krátkém časovém intervalu mění, lze však také zvolit pouze jednu z nich po celou dobu použití.