DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Končící kolekce Svěží, citrusová

Náhradní náplň do aroma difuzéru CULTI DECOR - 500 ml - Mandarin

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Pokud milujete energické a citrusové vůně a nebaví Vás už citron či grep, zkuste mandarinku. Náplň do aromadifuzéru se hodí především do pracoven a kanceláří. Certifikace IFRA.

Jak používat
Náhradní náplň do aroma difuzéru CULTI DECOR - 500 ml - Mandarin

Luxusní kolekce aroma difuzérů CULTI začala vznikat už v roce 1988, kdy se začalo experimentovat s různými metodami provonění. Právě tehdy přišla totiž společnost CULTI s originálním nápadem, který se velice rychle stal nejefektivnějším řešením pro provonění prostor, a to jak domácích, tak třeba kancelářských. Inspiraci měli italští návrháři přitom naprosto jednoduchou – v proutěných ratanových koších, které byly namočeny ve vodě, která se z nich následně vypařila a dodala jim ideální pružnost a tvarovatelnost. Přesně tehdy se rozhodli spojit ratanové dřevo s osobitými vůněmi. Jejich základními hodnotami jsou zejména: 1. ÚČINNOST Vůně CULTI jsou formulovány na základě vysokého podílu takzvaných „vázaných“ molekul, které drží pohromadě podstatné prvky parfému a postupně je v průběhu času uvolňují. 2. KVALITA Tyto molekuly jsou tvořeny výhradně z pečlivě vybíraných prvků a elementů, tak jak je zvykem v hluboké tradici italského parfumářtsví. 3. ESTETICKÁ HODNOTA Barvy se liší v závislosti na použití esenciálních olejů a s časem získávají evokativní odstíny. 4. UDRŽITELNOST Esence neobsahují barviva a komplexní výrobní proces je charakteristický velkou pozorností k zachování zdravého životního prostředí. Při výměně vůně doporučujeme použití nových ratanových tyčinek.

Charakteristika produktu

Kód CDNMAN500
Výrobce Culti
Kolekce culti Decor
Typ výrobku náplně
Druh Náplně
Vůně Mandarin
Charakter vůně Svěží, citrusová
Období Jaro-Léto
Typ vůně Neutrální
Objem 500 ml