DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Dřevitá, kořeněná

HEDVÁBNÝ ARGAN - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML - LAMPE BERGER

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Provoňte svůj domov kouzelnou vůní arganovníků. Hlava parfému je tvořena směsí pikantního muškátového oříšku a sladkých pomerančových květů. Srdce parfému se otevírá jemnými květinovými tóny, tělo vůně je tvořené smyslným aroma arganu a pižma.


Jak používat
HEDVÁBNÝ ARGAN - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML - LAMPE BERGER

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.

Charakteristika produktu

Kód 115350
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Druh Náplně
Objem 500 ml
Výrobce Lampe Berger
Barva čirá
Vůně Hedvábný argan
Země původu Francie