Maison Berger Paris

ELEGANCE Z PAŘÍŽE, NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

Produkt aktuálně není možné zakoupit.

Vůně Elegance z Paříže představuje esenci štěstí a ženské zamilovanosti. Květinová vůně má v základu santalové dřevo, vanilku, cedro a bílé pižmo, v srdci hřebíček, gardénii, růži a fialku, na vrcholu broskev a malinu.


Parfém byl vytvořený speciálně na oslavu 120. výročí vzniku značky Lampe Berger. Hlavním motivem oslav je Paříž - francouzská metropole, město módy, trendů a umění žít a samozřejmě také její hlavní dominanta - Eiffelova věž. Jarní motiv na obalu je dílem designérky Dorothéa Renaulta, která spolupracuje s vyhlášenými značkami jako je Chanel nebo L'Oréal.


Charakteristika produktu

Kód 115183
Charakter vůně Květinová
Druh Náplň do katalytické lampy
Objem (ml) 500 ml
Výrobce Maison Berger Paris
Vůně Elegance z Paříže
Země původu Francie

Jak používat
ELEGANCE Z PAŘÍŽE, NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.