DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Květinová

ELEGANCE Z PAŘÍŽE, NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

395 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Vůně Elegance z Paříže představuje esenci štěstí a ženské zamilovanosti. Květinová vůně má v základu santalové dřevo, vanilku, cedro a bílé pižmo, v srdci hřebíček, gardénii, růži a fialku, na vrcholu broskev a malinu.


Parfém byl vytvořený speciálně na oslavu 120. výročí vzniku značky Lampe Berger. Hlavním motivem oslav je Paříž - francouzská metropole, město módy, trendů a umění žít a samozřejmě také její hlavní dominanta - Eiffelova věž. Jarní motiv na obalu je dílem designérky Dorothéa Renaulta, která spolupracuje s vyhlášenými značkami jako je Chanel nebo L'Oréal.


Jak používat
ELEGANCE Z PAŘÍŽE, NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.

Charakteristika produktu

Kód 115183
Charakter vůně Květinová
Druh Náplň do katalytické lampy
Objem 500 ml
Výrobce Lampe Berger
Vůně Elegance z Paříže
Země původu Francie