Maison Berger Paris

POD VÁNOČNÍM STROMEM - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

395 Kč
skladem

Vánoční strom symbolizuje obnovu života a časem se stal tradičním pohanským symbolem Vánoc, často spojeným s vánočními dárky a obdarováním potřebných.
Vůně Pod vánočním stromem je dřevitá, ale zároveň osvěžující, symbolizuje nejkrásnější svátky v roce, vytváří v interiéru uklidňující atmosféru.


Vrchol: borovicové jehličky, zelené tóny, tóny čistoty
Srdce: borovice, eukalyptus, maliny, pryskyřice
Základ: cedrové dřevo, santalové dřevo

Charakteristika produktu

Kód 115040
Výrobce Maison Berger Paris
Země původu Francie
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Druh Náplň do katalytické lampy
Objem (ml) 500 ml
Barva čirá
Vůně Pod vánočním stromem
Druh produktu Příslušenství

Jak používat
POD VÁNOČNÍM STROMEM - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.