DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Dřevitá, kořeněná

SAMETOVÉ POHLAZENÍ - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500ML, LAMPE BERGER

395 Kč
Dostupnost: skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Parfém z kolekce vůní inspirovaných jedním z pěti lidských smyslů - dotykem. Vůně ve Vás probudí nové zážitky, připomene Vám na dotyk příjemný materiál.
Vůně Sametové pohlazení je kořeněná, orientální vůně tvořená v základu pižmem, santalovým dřevem a vanilkou, v srdci má kosatec, růži a konvalinku a hlava parfému je tvořena kořením a šafránem.

Semišové tóny jsou imaginární vůní, kterou vytvořili parfuméři, aby spolu s vůní kůže do vonných kompozic přidaly také hloubku a sametový dotyk. Řemeslo koželuha se v Grasse usadilo v 17. století. Jelikož vůně vyčiněné kůže není příjemná, byly v roce 1614 vyrobeny první parfémované rukavice, a to pro Kateřinu Medičejskou.

Jak používat
SAMETOVÉ POHLAZENÍ - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500ML, LAMPE BERGER

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.

Charakteristika produktu

Kód 115182
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Druh Náplň do katalytické lampy
Objem 500 ml
Výrobce Lampe Berger
Barva čirá
Vůně Sametové pohlazení
Země původu Francie