DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Dřevitá, kořeněná

JEMNÝ ČAJ - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

395 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 395 věrnostních bodů.

Vůně čaje je klasikou všech výrobců, vyjímkou není ani tradiční značka Lampe Berger. Dodejte vašemu domovu nádech uklidňující harmonické nálady.

Jak používat
JEMNÝ ČAJ - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.

Charakteristika produktu

Kód 115028
Kolekce náplně do lamp lampe-berger
Typ výrobku náplně
Druh Náplně
Vůně Jemný čaj
Období Neutrální
Objem 500 ml
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Typ vůně Neutrální
Země původu Francie
Výrobce Lampe Berger