DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Neutrální

NEUTRÁLNÍ SMĚS PROTI KOMÁRŮM DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

439 Kč
Dostupnost: skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Náplň do katalytické lampy Proti komárům (Anti Mosquito) odpuzuje nepříjemný hmyz a komáry. Kromě své specifické funkce také čistí vzduch od nepříjemného zápachu a bakterií. Doporučujeme tuto vůni používat zejména v horkých letních večerech. Lze použít v interiéru i ve venkovních prostorách.

Jak používat
NEUTRÁLNÍ SMĚS PROTI KOMÁRŮM DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

Vůně Anti Mosquito obsahují geraniol – látku přírodního původu, která odpuzuje hmyz. Náplně jsou určeny pouze pro domácí použití jako preventivní či ochranné řešení před nežádoucím hmyzem. Náplně slouží k eliminaci nežádoucího hmyzu jako jsou komáři, mravenci nebo blechy. Používejte výhradně v Lampe Berger lampách. Během 30 minutového použití v 12 m2 místnosti dojde až ke 100% eliminaci komárů a efekt přetrvává 8 hodin! Používejte maximálně jednou denně a dodržujte maximální dobu trvání (1 min/m3). Insekticidní účinky vůně se aktivují během 5 minut následujících po začátku difuze.

Charakteristika produktu

Kód 115066
Výrobce Lampe Berger
Druh Náplně
Země původu Francie
Objem 500 ml
Charakter vůně Neutrální