DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Končící kolekce Květinová

Náplň do katalytické lampy 500ml Millefiori, ČERSTVÁ LEVANDULE

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Jemně nasládlá vůně Čerstvá levandule (Fresh Lavender) z kolekce Natural od Millefiori Milano v podobě náplně do katalytické lampy, dodá vašemu domu harmonizující atmosféru. Levandule působí uklidňujícím dojmem, vždyť už naše babičky si ji dávali pod polštář.

Jak používat
Náplň do katalytické lampy 500ml Millefiori, ČERSTVÁ LEVANDULE

Interiérový parfém v podobě náplně do katalytické lampy od celosvětově známého italského výrobce Millefiori Milano. Tato značka se rozhodla vytvořit stejnou sadu tolik oblíbených vůní pro aroma difuzéry, také pro katalytické lampy. To vám umožňuje dokonalý koncept provonění. Vámi oblíbenou vůni tak můžete použít v difuzéru, katalytické lampě, aroma oleji či aroma sáčku. Tyto náplně o obsahu 500 ml lze použít do jakékoliv katalytické lampy. Mají vysoký podíl fragrance a zaručují tak dokonalou funkčnost. Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.

Charakteristika produktu

Kód 2FRALV
Typ výrobku náplně
Druh Náplně
Vůně Čerstvá levandule
Období Jaro-Léto
Objem 500 ml
Charakter vůně Květinová
Typ vůně Dámská
Výrobce Millefiori Milano