DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Ovocná

Náplň do katalytické lampy 500ml Millefiori, MANGO-PAPAYA

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Šťavnatá ovocná chuť exotického manga v kombinaci s papájou (Mango - Papaya) v podobě náplně do katalytické lampy se výborně hodí do prostor jako je kuchyně či chodba. Vůně výborně kryje pachy a současně osvěžuje prostor energizující vůně šťavnatého ovoce.

Jak používat
Náplň do katalytické lampy 500ml Millefiori, MANGO-PAPAYA

Interiérový parfém v podobě náplně do katalytické lampy od celosvětově známého italského výrobce Millefiori Milano. Tato značka se rozhodla vytvořit stejnou sadu tolik oblíbených vůní pro aroma difuzéry, také pro katalytické lampy. To vám umožňuje dokonalý koncept provonění. Vámi oblíbenou vůni tak můžete použít v difuzéru, katalytické lampě, aroma oleji či aroma sáčku. Tyto náplně o obsahu 500 ml lze použít do jakékoliv katalytické lampy. Mají vysoký podíl fragrance a zaručují tak dokonalou funkčnost. Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.

Charakteristika produktu

Kód 2FRAMP
Typ výrobku náplně
Druh Náplně
Vůně Mango - papaya
Období Jaro-Léto
Objem 500 ml
Charakter vůně Ovocná
Typ vůně Neutrální
Výrobce Millefiori Milano