DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Končící kolekce Květinová

Náplň do katalytické lampy proti komárům Millefiori, Easy summer

430 Kč
Dostupnost: skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

Za nákup tohoto produktu získáte 430 věrnostních bodů.

Náplň do katalytické lampy Easy summer (Proti komárům) odpuzuje nepříjemný hmyz a komáry. I přes její specifickou funkci, vy ucítíte pouze příjemnou vůni. Doporučujeme tuto vůni používat zejména v horkých letních večerech.

Jak používat
Náplň do katalytické lampy proti komárům Millefiori, Easy summer

Interiérový parfém v podobě náplně do katalytické lampy od celosvětově známého italského výrobce Millefiori Milano. Tato značka se rozhodla vytvořit stejnou sadu tolik oblíbených vůní pro aroma difuzéry, také pro katalytické lampy. To vám umožňuje dokonalý koncept provonění. Vámi oblíbenou vůni tak můžete použít v difuzéru, katalytické lampě, aroma oleji či aroma sáčku. Tyto náplně o obsahu 500 ml lze použít do jakékoliv katalytické lampy. Mají vysoký podíl fragrance a zaručují tak dokonalou funkčnost. Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.

Charakteristika produktu

Kód 2FRAES
Kolekce Lampair
Typ výrobku náplně
Druh Náplně
Vůně Easy Summer
Objem 500 ml
Charakter vůně Květinová
Výrobce Millefiori Milano