DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Pomozte nám svést bitvu za provonění měst

Pomozte nám svést bitvu za provonění měst
23. 5. 2018

Zapojte se do bitvy za provonění našich měst

V měsíci květnu se rozbíhá netradiční akce za provonění našich měst. Projekt Fujaroma umožní široké veřejnosti řešit problém nepříjemných pachů v interiérech.

Projekt je postaven na legendě o krotitelích zápachu – mistrech bojového umění FUJAROMA. Pět mistrů krotitelů je připraveno svést bitvu se zápachy různé intenzity. Na webu fujaroma.cz můžete hlásit interiéry se zápachem a vyslat pomyslné krotitele do boje za jejich provonění.

Nahlášení probíhá ve třech jednoduchých krocích - výběr místa se zápachem, jeho označení na mapě a odeslání formuláře. Na ty, kteří se zapojí do bitvy proti zápachu, čeká odměna v podobě luxusních vůní a dárků od partnerů projektu.

Do projektu můžete vstoupit i jako majitelé interiéru a nechat provonět vaši kancelář, obchod, zdravotní středisko nebo fitcentrum. K provonění profesionálními parfémy jsou vhodné všechny typy veřejných i komerčních interiérů. Zvláště pak prostory, v nichž se odehrávají společenské události, jako jsou výstavy, módní přehlídky, vernisáže nebo konference.

Přejete-li si proměnit váš interiér na příjemnější místo pro zákazníky, zaměstnance i pro vás samotné, máte skvělou příležitost. Ze zájemců o voňavé prostory bude vybrán jeden, který získá profesionální provonění na rok zdarma!

Využijte šanci zlepšit aroma i ve vašem městě nebo interiéru. Poznejte celý příběh o legendě FUJAROMA a bájných krotitelích zápachu. Navštivte webové stránky nebo Facebook, sledujte průběh bitvy a zapojte se!