Galeo

SADA BIO ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ GALEO - KLIDNÉ SPANÍ

390 Kč 790 Kč -51%
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
100% esenciální BIO oleje
Levandule - relaxace, rovnováha, zklidnění.
Pomeranč - zklidnění, antidepresivum.
Bergamot - zklidnění CNS, antidepresivum, hojení.

Charakteristika produktu

Kód BIO206104GUIDE
Výrobce Galeo
Druh Esenciální oleje
Vůně Levandule, Pomeranč, Bergamot
Země původu Francie

Jak používat
SADA BIO ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ GALEO - KLIDNÉ SPANÍ

Levandule - díky svým chladivým, tišícím a uvolňujícím vlastnostem je hojně využívaná při infekcích, zánětech, křečích a bolestech, ale také v péči o pokožku a pleť. Působí relaxačně, uklidňuje, přispívá k harmonii a rovnováze těla a mysli, uvolňuje nervové napětí, ulevuje od pocitů paniky, strachu, úzkosti a podrážděnosti.

Použití: Pomáhá léčit křečové žíly ve spojení s esenciálním olejem cypřiše - 40 kapek od každého oleje smíchejte ve 30 ml rostlinného oleje a použíjte k masáži.

POZOR: Nepoužívat pro děti do 3 let.

Pomeranč - zklidňuje, čistí vzduch, působí antidepresivně, ulevuje od stresu, úzkosti a smutku.

Použití: V aromalampě - 3-8 kapek přidat do vody v zapálené aromalampě. Do koupele - 5-10 kapek rozmíchejte v oleji nebo mléce a poté přidejte do vany s vodou o teplotě 37°C, ideální je koupel o délce 15 minut. Pro masáž - esenciální olej smíchejte s libovolným rostlinným olejem v poměru 10-15 kapek na 10 ml rostlinného oleje.

POZOR: Po masáži esenciálním olejem pomeranč je nutné se vyvarovat pobytu na slunci, olej zvyšuje fotosenzibilitu.

Bergamot - má pozitivní vliv na CNS, posiluje nervy a celkově zklidňuje organizmus, funguje jako antidepresivum, vyvolává pocity štěstí a radosti, obnovuje sebedůvěru. Má hojivé účinky, zmírňuje ekzémy a kožní problémy jako např. akné, opary, křečové vředy, zmírňuje zažívací obtíže, má pozitivní vliv na trávení, ale pomáhá také při léčbě infekce močových cest nebo horních cest dýchacích - snižuje bolest v krku, uvolňuje dýchání, pomáhá při léčbě bronchitidy. Čistí vzduch, pohlcuje pachy včetně cigaretového kouře.

Upozornění: Esenciální oleje jsou mimořádně koncentrované, je tedy nutné je naředit. Příliš vysoká koncentrace může způsobit boleste hlavy nebo vyvolat alergickou reakci na pokožce. Před masáži proto doporučujeme provést test snášenlivosti na předloktí, kde je pokožka nejcitlivější. Oleje nejsou rozpustné ve vodě, smíchejte je tedy vždy s rostlinným olejem nebo mlékem. Esenciální oleje nenahrazují léky! Předejděte kontaktu s očima a sliznicí. Uchovávejte vždy mimo dosah dětí!