FN NANO

DEZINFEKCE  1000 ml
1 597 Kč
skladem
Funkční nátěr FN®1 BioMax: Kombinovaný biocidní prostředek s chemickým i fyzikálním účinkem a dlouhodobým efektem.

FN®1 BioMax se používá jako účinná antibakteriální povrchová ochrana zdí v exteriérech i interiérech. Je možno jej aplikovat na betonové, keramické, kamenné a další běžné povrchy, včetně dřeva.
Účinně likviduje mikroorganismy – viry, baktérie, plísně a kvasinky, a brání lišejníkům a mechům, aby se usazovaly na povrchu staveb, chrání podklad proti ultrafialovému záření a pomocí fotokatalytického efektu čistí vzduch od organických škodlivin a oxidů dusíku.
Samočistící efekt udržuje povrch čistý a zásadně prodlužuje dobu mezi čistícími cykly.
Antigraffiti vlastnosti.
Certifikován jako ochrana betonu.
Velmi vhodný pro alergiky a astmatiky.
Garantovaná účinnost 2 roky.

Charakteristika produktu

Kód FN1Biomax
Druh produktu DEZINFEKCE 
Objem (ml) 1000 ml
Výrobce FN NANO
Země původu Česká republika

Doporučení pro správné použití
DEZINFEKCE  FN NANO, 1000 ml

Funkční nátěr FN®1 BioMax: Kombinovaný biocidní prostředek s chemickým i fyzikálním účinkem a dlouhodobým efektem. FN®1 BioMax se používá jako účinná antibakteriální povrchová ochrana zdí v exteriérech i interiérech. Je možno jej aplikovat na betonové, keramické, kamenné a další běžné povrchy, včetně dřeva. Účinně likviduje mikroorganismy – viry, baktérie, plísně a kvasinky, a brání lišejníkům a mechům, aby se usazovaly na povrchu staveb, chrání podklad proti ultrafialovému záření a pomocí fotokatalytického efektu čistí vzduch od organických škodlivin a oxidů dusíku. Samočistící efekt udržuje povrch čistý a zásadně prodlužuje dobu mezi čistícími cykly. Antigraffiti vlastnosti. Certifikován jako ochrana betonu. Velmi vhodný pro alergiky a astmatiky. Garantovaná účinnost 2 roky.