DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Sladká

POPISOVACÍ SVÍČKA - SRDCE, VANILKA

399 Kč
Dostupnost: skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Měkkost a jemnost….Na počátku ucítíte svěží nádech frézie a jasmínu, ale v samém srdci této vůně se nachází vanilka, cedr a dráždivé spojení pižma a ambry. Luxusní kombinace pro osobu vašeho srdce.
Obal svíčky je z černého matného skla s motivem červených srdíček, vůně vanilky.

Jak používat
POPISOVACÍ SVÍČKA - SRDCE, VANILKA

Buďte originální a zanechte svým blízkým osobní a hlavně provoněný vzkaz! Součástí balení je bílá tužka, kterou můžete na obal svíčky libovolně psát či kreslit a můžete tak sobě nebo někomu ve svém okolí zpříjemnit den, protože koho by nepotěšila takto stylová a navíc voňavá zpráva? Tužka je smývatelná vodou, takže můžete vzkazy libovolně měnit a přepisovat. Kreativitě se meze nekladou. Svíčky jsou jedním z nejdéle používaných bytových parfémů. Řadíme je mezi výrobky se střední silou provonění, které je spíše dlouhodobějšího charakteru. Jednoduchým zapálením svíčky dokážeme vytvořit vcelku rychle a bez námahy příjemně jemně voňavou atmosféru, její plamen navíc dodá místu nádech romantiky a pocit tepla nebo bezpečí.

Charakteristika produktu

Kód MESSCANVA
Druh Svíčky
Vůně Vanilka
Hmotnost 140 g
Výrobce La Bougie Ardoise
Barva černá
Země původu Francie
Charakter vůně Sladká