DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

TYČINKOVÝ DIFUZÉR TEATRO FRAGRANZE - COTTON PUFF, 100 ML

890 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Čistá, svěží pudrová vůně s dotekem léčivého eukalyptu vytváří relaxační a uklidňující účinky pro mysl. Skvělé do ložnice, koupelny nebo dětského pokojíku.
Horní tóny: eukalyptus, přímořská borovice, tymián
Střední tóny: jasmín, konvalinka, heliotropium
Základ: bílé pižmo, vanilka

Jak používat
TYČINKOVÝ DIFUZÉR TEATRO FRAGRANZE - COTTON PUFF, 100 ML

Součástí balení je náplň a tyčinky. Difuzér lze po vypotřebování původní náplně libovolně doplňovat. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme zakoupit i nové tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.

Společnost Teatro Fragranze vyvinula kolekce jemných, vysoce kvalitních produktů, ve spolupráci s vybranými parfuméry, designéry a florentinskými řemeslníky, které vede jejich nejhlubší instinkt a odborné znalosti. Výsledkem je portfolio výjimečných vůní - sladkých a lákavých, ostrých a energických, rozhodujících a překvapivých, které spojují vonné esence, barvu a tvar s precizními detaily.

Charakteristika produktu

Kód TETBA100
Země původu Itálie
Objem 100 ml
Charakter vůně Pudrová
Druh Tyčinkové difuzéry
Vůně Cotton Puff
Trvanlivost 2-4 měsíce
Pokrytí 10 - 20 m²