TYČINKOVÝ DIFUZÉR TEATRO FRAGRANZE - TOBACCO, 100 ML

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Silná vlně tabáku spojená s aromatickými nótami hřebíčku, oslazená vanilkovými lusky. Elegantní dekanter v matném elegantním laku, mísí atmosféru historie, tradice a luxusu s atmosférou parfému. Skvělá volba do obývacího pokoje, studovny a knihovny, pracovna.

Horní nóty: skořice, hřebíček, pelyněk
Střední nóty: tabák, vetiver, kokos
Základ: vanilka, ambra

Charakteristika produktu

Kód TETTA100
Země původu Itálie
Objem (ml) 100 ml
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Druh Tyčinkový difuzér
Výrobce Teatro Fragranze
Vůně Tobacco
Výdrž 2-4 měsíce
Pokrytí 10 - 20 m²
Druh produktu Aroma difuzéry
Barva černá

Jak používat
TYČINKOVÝ DIFUZÉR TEATRO FRAGRANZE - TOBACCO, 100 ML

Součástí balení je náplň a tyčinky. Difuzér lze po vypotřebování původní náplně libovolně doplňovat. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme zakoupit i nové tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.

Společnost Teatro Fragranze vyvinula kolekce jemných, vysoce kvalitních produktů, ve spolupráci s vybranými parfuméry, designéry a florentinskými řemeslníky, které vede jejich nejhlubší instinkt a odborné znalosti. Výsledkem je portfolio výjimečných vůní - sladkých a lákavých, ostrých a energických, rozhodujících a překvapivých, které spojují vonné esence, barvu a tvar s precizními detaily.