Teatro Fragranze

MINI SET TEATRO FRAGRANZE, TYČINKOVÝ DIFUZÉR A SVÍČKA - BLACK DIVINE

Produkt aktuálně není možné zakoupit.

Sada tyčinkového aroma difuzéru (100 ml) a vonné svíčky (40 g) ve vůni Black Divine.Sladká a jemná vůně hroznů spolu s živostí ostružin a jahod s náznaky kůže a cedrového dřeva.
Vhodné do jídelny, pracovny, zimní zahrady a obývací pokoj, pánské salonky.Horní nóty: hrozno, divoká jahoda, ostružina, malina
Střední nóty: kůže, černý pepř
Základ: cedrové dřevo, bambus, vetiver, bílé pižmo

Charakteristika produktu

Kód TETMINISINF-ND
Země původu Itálie
Charakter vůně Sladká
Druh Tyčinkový difuzér
Objem (ml) 100 ml
Výrobce Teatro Fragranze
Vůně Black Divine
Druh produktu Aroma difuzéry
Barva černá

Jak používat
MINI SET TEATRO FRAGRANZE, TYČINKOVÝ DIFUZÉR A SVÍČKA - BLACK DIVINE

Difuzér lze po vypotřebování původní náplně libovolně doplňovat. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme zakoupit i nové tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.

Společnost Teatro Fragranze vyvinula kolekce jemných, vysoce kvalitních produktů, ve spolupráci s vybranými parfuméry, designéry a florentinskými řemeslníky, které vede jejich nejhlubší instinkt a odborné znalosti. Výsledkem je portfolio výjimečných vůní - sladkých a lákavých, ostrých a energických, rozhodujících a překvapivých, které spojují vonné esence, barvu a tvar s precizními detaily.