Maison Berger Paris

LAMPE BERGER TRIOPACK VŮNÍ VÁNOCE 2018 - HEDVÁBNÝ ARGAN, SUŠENÉ OVOCE, SKOŘICOVÉ VÁNOCE

395 Kč
vyprodáno

Výběr tří parfémů do katalytické lampy o objemu 3x180 ml. Vykouzlete útulnou a hřejinou atmosféru u vás doma díky vůním Hedvábný argan, Sušené ovoce a Skořicové Vánoce.


Hedvábný argan - kouzelná vůně arganovníků. Hlava parfému je tvořena směsí pikantního muškátového oříšku a sladkých pomerančových květů. Srdce parfému se otevírá jemnými květinovými tóny, tělo vůně je tvořené smyslným aroma arganu a pižma.
Sušené ovoce - slunný a ovocný ráj, směsice toho nejlepší ovoce z Afriky. Ananas dodává vůni ovocné a slunné doteky, banány svěží a jemný nádech a kokos propůjčuje jemné, slunné a mléčné tóny, které zvýrazňují exotický charakter parfému.
Skořicové Vánoce - tajemství voňavých pokladů ze Zanzibaru. Vůně Skořicové Vánoce je kořenitá a dřevitá ve svých prvních tónech, následně velmi mírně nasládlá. Vanilka kompozici doplňuje o hřejivé a smyslnými tóny.


Charakteristika produktu

Kód 23953
Výrobce Maison Berger Paris
Země původu Francie
Druh Náplň do katalytické lampy
Objem (ml) 540 ml
Vůně Hedvábný argan, Sušené ovoce, Skořicové Vánoce
Druh produktu Příslušenství

Jak používat
LAMPE BERGER TRIOPACK VŮNÍ VÁNOCE 2018 - HEDVÁBNÝ ARGAN, SUŠENÉ OVOCE, SKOŘICOVÉ VÁNOCE

Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně. Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).