Maison Berger Paris

MAISON BERGER TRIOPACK VŮNÍ 2018 - INTENZIVNÍ TŘPYT, ÚCHVATNÝ VELUR, MĚKKÝ KAŠMÍR

395 Kč
vyprodáno

Výběr tří parfémů do katalytické lampy o objemu 3x180 ml. Vykouzlete si doma útulnou a hřejivou atmosféru díky vůním Intenzivní třpyt, Úchvatný velur a Měkký kašmír.


Intenzivní třpyt - šampaňské je perlivé francouzské víno pocházející z kraje Champagne. Je synonymem pro oslavy a sváteční chvíle. Aby parfuméři přenesli onen věhlasný třpyt do vůně, pracovali především s kontrasty: čerstvé svěží tóny s těžšími vůněmi, pačuli pro vytvoření slavnostní a pestrobarevné nálady. Výsledná vůně je jiskřivá a plná šťavnatého ovoce, stejně jako sklenička růžového šampaňského - opravdová óda na radost a štěstí!
Úchvatný velur - samet je známý pro svoji hebkost a něžnost. Dlouho byl považován za nejluxusnější látku díky měkkému dotyku a také pro svou poměrně náročnou a drahou výrobu. Stejně hebká a něžná je i tato vůně s květinovým srdcem a vrcholem z růžovým plodů a růžového Champagne.
Měkký kašmír - kašmír je jemné a velmi měkké vlákno, které bylo poprvé představeno už v roce 1830. Ve voňavkářství se teplo vyzařované kostkovaným kašmírovým plédem napodobuje speciální molekulou Cashmeran, zvanou také kašmírové dřevo. Tato molekula stojí za smyslnou, dřevitou a teplou vůní, která přináší opravdu měkkou a smyslně dřevitou barvu této vonné kompozice.

Charakteristika produktu

Kód 23947
Výrobce Maison Berger Paris
Země původu Francie
Druh Náplň do katalytické lampy
Objem (ml) 540 ml
Vůně Intenzivní třpyt, Úchvatný velur, Měkký kašmír
Druh produktu Příslušenství

Jak používat
MAISON BERGER TRIOPACK VŮNÍ 2018 - INTENZIVNÍ TŘPYT, ÚCHVATNÝ VELUR, MĚKKÝ KAŠMÍR

Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně. Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).