Maison Berger Paris

MAISON BERGER TRIOPACK VŮNÍ VÁNOCE 2019 - POKUŠENÍ SANTALOVÉHO DŘEVA, POD VÁNOČNÍM STROMEM, SKOŘICOVÉ VÁNOCE

589 Kč
skladem
Výběr tří vánočních vůní o objemu 250 ml. Potěšte svou duši a vykouzlete ve svém domově příjemnou sváteční atmosféru.

Pod vánočním stromem – svěží, čistá vůně borovicového jehličí, eukalyptu a pryskyřice. V nízkých tónech na nás potom dýchne pocit tepla díky kombinaci cedrového a santalového dřeva. Zastavme spolu čas a užijme si chvíle nekonečné pohody...
Hlava: jehličí borovice, zelené noty, noty čistoty
Srdce: borovice, eukalyptus, pryskyřice
Základ: cedr, santalové dřevo

Skořicové vánoce – vůně se otevírá kombinaci citrusových plodů se skořicí, postupně přechází do květinových tónů fialek, kosatců a květů pomerančovníku. To vše zahalené do sofistikovaného základu z vanilky, tonka bobů a pačuli.
Hlava: mandarinka, skořice, zelený citron
Srdce: květy pomerančovníku, fialky, kosatec
Základ: pačuli, tonkové boby, vanilka

Pokušení santalového dřeva - jemné a smyslně nasládlé dřevité tóny orientálního santalovníku a vanilky vás obklopí uklidňující a povznášející atmosférou. Kombinace výrazného kardamomu a růže pozvolna přechází v osvěžující tóny bílého jasmínu doplněného o noty cedru a myrty.
Hlava: růže, kardamom, santalové dřevo
Srdce: cedrové dřevo, myrta, bílý jasmín
Základ: santalové dřevo, ambra, vanilka

Charakteristika produktu

Kód 23965
Výrobce Maison Berger Paris
Země původu Francie
Druh produktu Příslušenství
Objem (ml) 750 ml
Vůně Pokušení santalového dřeva, Pod vánočním stromkem, Skořicové Vánoce

Jak používat
MAISON BERGER TRIOPACK VŮNÍ VÁNOCE 2019 - POKUŠENÍ SANTALOVÉHO DŘEVA, POD VÁNOČNÍM STROMEM, SKOŘICOVÉ VÁNOCE

Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně. Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).