Maison Berger Paris

LAMPE BERGER TRIOPACK VŮNÍ - BAVLNĚNÁ PÉČE, HEDVÁBNÝ DOTYK, SAMETOVÉ POHLAZENÍ

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Výběr tří vůní o objemu 3x180 ml. Vykouzlete kouzelnou náladu domova během chvílky díky vůním Bavlněná péče, Hedvábný dotyk nebo Sametové pohlazení. Parfémy jsou inspirované jedním z pěti lidských smyslů - dotykem. Vůně ve Vás probudí nové zážitky, připomene Vám na dotyk příjemný materiál.
Bavlněná péče je čistá, lehká, pudrová. Základ tvoří cedr, pižmo, vanilka a bílý med, v srdci má pudrové tóny a květy pomerančovníku, hlavu parfému tvoří růže, vonné silice a čerstvé tóny.
Sametové pohlazení je kořeněná, orientální vůně tvořená v základu pižmem, santalovým dřevem a vanilkou, v srdci má kosatec, růži a konvalinku a hlava parfému je tvořena kořením a šafránem.
Hedvábný dotyk je delikátní květinovou kompozicí, v základu je čokoláda, pižmo, tonka boby a vanilka, srdce tvoří lístky růží, brambořík a fialka a hlavu parfému meloun a zelené tóny.

Charakteristika produktu

Kód 23946
Druh Náplň do katalytické lampy
Druh produktu Příslušenství

Jak používat
LAMPE BERGER TRIOPACK VŮNÍ - BAVLNĚNÁ PÉČE, HEDVÁBNÝ DOTYK, SAMETOVÉ POHLAZENÍ

Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).