DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

ULTRASONICKÝ DIFUZÉR SISSI, BÍLÁ

1 510 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Nová verze difuzéru Sisii funguje na principu ultrazvukové technologie. Do nádržky s vodou stačí nakapat pár kapek aroma nebo esenciálního oleje a zapnout. Sissi tak zajistí tiché a stálé provonění. Unikátním znakem tohoto produktu je možnost otáčení ptáčka sedícího na difuzéru, pomocí kterého nastavíte intenzitu provonění. Difuzér je také doplněn multibarevným LED podsvícením, které působí chromoterapeuticky.
Design ultrazvukového difuzéru Sissi vytvořili Stefano & Elisa Giovannoni.

Rozměry (cm): 14,4 x 9,8 x 21
Objem nádržky: 80 ml
USB kabel

Jak používat
ULTRASONICKÝ DIFUZÉR SISSI, BÍLÁ

Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí nakapat pár kapek aroma či esenciálního oleje do nádržky s vodou a vzduchem se začne šířit vůně. Barevné podsvícení přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrasonický difuzér dokáže vonět velmi dlouho v závislosti na jeho objemu. Disponuje také širokou barevnou škálou – lze jej použít jak v čistě bílé barvě bez podsvícení, tak v barevných světelných variantách. Podrobný návod jak difuzér používat je součástí balení.

Charakteristika produktu

Kód JSISULS001
Druh Ultrazvukový difuzér
Objem 80 ml
Výrobce Mr&Mrs Fragrance
Barva bílá
Země původu Itálie