DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Společnost Millefiori Milano byla založena na počátku 90. let, kdy se specializovala na výrobu luxusních domácích svíček. Díky zařazení aroma difuzérů do svého portfolia se však stala vzápětí jedním z předních výrobců bytové aroma kosmetiky obecně. Právě aroma difuzéry se přitom staly jejich hlavním symbolem. Dnešní portfolio Millefiori Milano poskytuje již širokou škálu rozmanitých produktů pro provonění interiéru; kromě aroma difuzérů a svíček je také výrobcem katalytických lamp, vůní do auta, speciální kolekce péče o textilie a dalších vonných doplňků.

ARIA PURA spolupracuje s italskými parfuméry Millefiori Milano již od roku 2010 a v nabídce má průřezově celý sortiment této značky. Základem výrobků Millefiori Milano je neustálý a pečlivý výzkum toho nejlepšího mezi vůněmi a designem, díky čemuž vznikají ojedinělé výrobky v jedinečných kombinacích. Za jejich prací stojí spousta nápadů přeměněných do vůní a tvarů, které dávají každému plnou svobodu výběru a současně respektují osobitý styl. Podstatou je vytvořit stylový doplněk, který si zaslouží speciální prostředí.

Výrobky Millefiori Milano najdete na našem e-shopu v těchto kategoriích: