Alessi

ALESSI AROMA DIFUZÉR, FIVE SEASONS - HMMM, 150 ML

1 755 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Hmmm - hřejivou a lehce nasládlou vůni vytváří tóny fíkových květů, červeného ovoce v kombinaci s dřevitými akordy..
Hlava: davana, černý rybíz, fíky. Srdce: brambořík, ovoce, tomatové lístky, kokosové mléko. Základ: dřevité tóny, pižmo.

Kolekce pěti různých vůní představuje proměnu a cykličnost života – od vzniku, rozkvětu, zralosti až po moudré stáří. Kolekce zahrnuje vonné svíčky a aroma difuzéry, které pomocí dřevěných větví s lístky uvolňují vonnou esenci k vytvoření těch nejlákavějších vůní přírody. Každý z pěti těchto difuzérů se liší jak tvarem lístků, tak vůní, která jej doprovází – vzniká tak jedinečný nezapomenutelný zážitek. Pět těchto vonných zážitků je pojmenováno velmi emotivními názvy: ledově svěží Brrr; svěží a jemný Ahhh; hřejivý a hravý Hmm; kouřový a smyslný Grrr; tajemný a záhadný Shhh.

Charakteristika produktu

Kód MW643SW
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vůně/Název produktu Hmmm
Charakter vůně Sladká
Objem (ml) 150 ml
Výdrž 2-3 měsíce
Barva bílá
Výrobce Alessi
Kolekce Five Seasons
Výška (v) 24 cm
Země původu Itálie

Jak používat
ALESSI AROMA DIFUZÉR, FIVE SEASONS - HMMM, 150 ML

Nalijte obsah přiložené náplně do keramické nádoby (vázy). Mahagonové lístečky a silikonový "držák" jsou designovány tak, že jsou vždy 3 lístky ponořené do vůně a 3 nikoliv. Při prvním použití difuzéru je nutné nechat lístky nasáknout vůní minimálně po dobu 24 hodin, aby byly schopné provonění. Každý druh lístků má odlišný povrch, resp. odlišnou velikost plochy, prostřednictvím které je vůně uvolňována do prostředí, díky tomu se může u jednotlivých druhů lišit intenzita provonění. Pro maximálně efekt doporučujeme otáčet difuzérem kolem jeho osy - viz obrázek 4 v příbalovém letáku. Po spotřebování původní náplně lze dokoupit kteroukoliv z náhradních náplní do difuzéru z kolekce "Five Seasons", stejně tak si můžete přikoupit mahagonové lístky v dalších čtyřech designech.