Alessi

FIVE SEASONS – UHHH

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 150 ml
1 950 Kč
skladem
Nová vůně Uhhh, která doplňuje kolekci představující proměnu a cykličnost života – od vzniku, rozkvětu, zralosti až po moudré stáří. Tento elegantní a designový difuzér pomocí dřevěných větví s lístky z mahagonu uvolňuje vonnou esenci k vytvoření těch nejlákavějších vůní přírody. Jedinečná vůně plná vanilky, jasmínu a santalového dřeva je vkusně propojena se smyslnými tóny růže.

Charakteristika produktu

Kód MW647SAG
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vůně/Název produktu UHHH
Charakter vůně Květinová
Objem (ml) 150 ml
Výdrž 2-3 měsíce
Barva stříbrná
Výrobce Alessi
Kolekce Five Seasons
Výška (v) 20 cm
Země původu Itálie

Doporučení pro správné použití
TYČINKOVÝ DIFUZÉR ALESSI – UHHH, 150 ml

  1. Nalijte obsah přiložené náplně do keramické nádoby (vázy).
  2. Mahagonové lístečky a silikonový "držák" jsou designovány tak, že jsou vždy 3 lístky ponořené do vůně a 3 nikoliv. Při prvním použití difuzéru je nutné nechat lístky nasáknout vůní minimálně po dobu 24 hodin, aby byly schopné provonění. Každý druh lístků má odlišný povrch, resp. odlišnou velikost plochy, prostřednictvím které je vůně uvolňována do prostředí, díky tomu se může u jednotlivých druhů lišit intenzita provonění.
  3. Pro maximálně efekt doporučujeme otáčet difuzérem kolem jeho osy - viz obrázek 4 v příbalovém letáku.
  4. Po spotřebování původní náplně lze dokoupit kteroukoliv z náhradních náplní do difuzéru z kolekce "Five Seasons", stejně tak si můžete přikoupit mahagonové lístky v dalších čtyřech designech.