Alessi

ALESSI VONNÁ SVÍČKA, FIVE SEASONS - GRRR 250 G

1 215 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Zápalky zdarma jako dárek.
Svíčky jsou vyrobeny z rostlinného vosku, knot je bavlněný, bezolovnatý. Keramický obal je vkusně doplněný o víčko z jasanového dřeva s dekorativním gravírováním.

Grrr - smyslná vůně s lehkými kouřovými tóny vytváří směs kadidla, cedrového dřeva a mechu.
Hlava: kadidlo, červený jalovec
Srdce: guajakové a cedrové dřevo, vetiver, muškátový oříšek Základ: mech, vanilka

Kolekce pěti různých vůní představuje proměnu a cykličnost života – od vzniku, rozkvětu, zralosti až po moudré stáří. Kolekce zahrnuje vonné svíčky a difuzéry, které pomocí dřevěných větví s lístky uvolňují vonnou esenci. Každý z pěti těchto difuzérů se liší jak tvarem lístků, tak vůní, která jej doprovází – vzniká tak jedinečný nezapomenutelný zážitek. Pět těchto vonných zážitků je pojmenováno velmi emotivními názvy, které Wanders pro tuto kolekci vybral: ledově svěží Brrr; svěží a jemný Ahhh; hřejivý a hravý Hmm; kouřový a smyslný Grrr; tajemný a záhadný Shhh.

Charakteristika produktu

Kód MW62S4W
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Vůně/Název produktu GRRR
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Objem (ml) 250 ml
Výdrž 40 hodin
Barva bílá
Výrobce Alessi
Kolekce Five Seasons
Země původu Itálie
Hmotnost (g) 250 g

Doporučení pro správné použití
ALESSI VONNÁ SVÍČKA, FIVE SEASONS - GRRR 250 G

Svíčky jsou vyrobeny z rostlinného vosku, knot je bavlněný, bezolovnatý. Keramický obal je vkusně doplněný o víčko z jasanového dřeva s dekorativním gravírováním. Ideální délka knotu je 5 mm, pro rovnoměrné vypalování vosku doporučujeme nechat svíčku hořet tak dlouho, dokud se na povrchu nevytvoří souvislé jezírko rozpuštěného vosku. Optimální délka nepřetržitého hoření jsou 4 hodiny. Při zhášení doporučujeme plamen nesfukovat, ale raději ho uhasit zhášedlem nebo krátce ponořit hoříci knot do rozpuštěného vosku - viz obrázek č.3 a 4 na příbalovém letáku. Pro plné zachování vůně přikrýjte svíčku mezi hořeními dřevěným víčkem.