Mr&Mrs Fragrance

MR&MRS FRAGRANCE BLANC DIFUZÉR - JASMINE OF IBIZA (JASMÍN Z IBIZY)

670 Kč
skladem
Nová řada tyčinkových difuzérů značky Mr&Mrs Fragrance. Hlavními rysy kolekce Blanc je čistota a jednoduchost, cílem designérů bylo vytvořit koncept absolutní bílé. Láhev je vyrobena z bílého matného skla a evokuje nadčasovou éru antiky, tyčinky z bílého umělého vlákna, náplň má svoji přírodní barvu.
Blanc difuzéry jsou baleny v bílé krabičce s illustrací v bílé lesklé barvě. Toto jedinečné balení dodává produktu nádech luxusu a dělá z něj také ideální dárkový předmět. Řada obsahuje 10 různých vůní, včetně tří novinek - Limoni di Amalfi, Zanzibar Amber a Jasmin of Ibiza.

Vůně: Jasmine of Ibiza (Jasmín z Ibizy) - čerstvé květiny, jasmín, rostlinná šťáva, cedrové dřevo. Přeneste se s pikantní květinovou vůní zpět na žhavý roztančený ostrov.

Charakteristika produktu

Kód JBLANC030
Charakter vůně Květinová
Druh Tyčinkové difuzéry
Objem (ml) 250 ml
Výrobce Mr&Mrs Fragrance
Barva bílá
Vůně Jasmine of Ibiza
Výdrž 3-6 měsíců
Země původu Itálie
Kolekce Blanc
Pokrytí 20 - 30 m²
Druh produktu Aroma difuzéry

Jak používat
MR&MRS FRAGRANCE BLANC DIFUZÉR - JASMINE OF IBIZA (JASMÍN Z IBIZY)

Odstraňte zátku na lahvičce difuzéru a do otvoru vložte tyčinky z umělého vlákna. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně. Tyčinky lze znovu použít či zaměnit za nové, v závislosti na použité vůni.