Bloomy Lotus

DIFUZÉR AUTA BLOOMY LOTUS – CRYSTAL, ČERNÁ

605 Kč
skladem
Proměňte běžnou cestu do práce v neobyčejnou, nebo náročné chvíle v hektickém v provozu na klidnou a pohodovou jízdu, a to díky inovativnímu difuzéru do auta od Bloomy Lotus. Difuzér do auta Crystal je nenápadný a navržený tak, aby vydržel vonět dlouho dobu a udržel tak vaše auto svěží a vaši dobrou náladu. Uvnitř difuzéru je savý proužek ze speciálního materiálu, na který nakapete aroma nebo esenciální olej, případně i svůj vlastní parfém. Tato vůně se následně bude uvolňovat z difuzéru a provoní interiér vašeho vozu.
Olej do difuzéru není součástí balení!

Tento elegantní model má podobu mnohohranu, který se podobá dokonale broušenému krystalu zářícímu jako diamant. Byl navržen tak, aby dokonale splynul s interiérem jakéhokoli vozidla. Tato luxusní vůně do auta se snadno zasune do větracího otvoru klimatizace vašeho auta a efektivně provoní interiér vašeho vozu, a to i bez přísunu tepla.

Vhodně zvolený esenciální olej podpoří vaši pozornost, bystrost a zklidní váš organismus. Dopřejte si tuto pohodu při každodenním dojíždění. Přírodní esenciální oleje navíc působí antibakteriální a čistí vzduch od nečistot a virů.

Charakteristika produktu

Kód BLC-008
Výrobce Bloomy Lotus
Druh produktu Vůně do auta
Barva černá
Země původu Čína

Jak používat
DIFUZÉR AUTA BLOOMY LOTUS – CRYSTAL, ČERNÁ

1. Držte kovový klip a zatáhněte za krystalový kryt. Musíte zatáhnout silně, kryt drží pomocí magnetu. 2. Na náplň (tyčinka uvnitř) nakapejte pár kapek esenciálního oleje. 3. Nasaďte krystalový kryt zpět na držák . 4. Připevněte autovůni na ventilaci ve vašem autě.