Bloomy Lotus

DIFUZÉR AUTA BLOOMY LOTUS – CRYSTAL, ČERNÁ

605 Kč
skladem
Proměňte běžnou cestu do práce v neobyčejnou, nebo náročné chvíle v hektickém v provozu na klidnou a pohodovou jízdu, a to díky inovativnímu difuzéru do auta od Bloomy Lotus. Difuzér do auta Crystal je nenápadný a navržený tak, aby vydržel vonět dlouho dobu a udržel tak vaše auto svěží a vaši dobrou náladu. Uvnitř difuzéru je savý proužek ze speciálního materiálu, na který nakapete aroma nebo esenciální olej, případně i svůj vlastní parfém. Tato vůně se následně bude uvolňovat z difuzéru a provoní interiér vašeho vozu.
Na tyčinku uvnitř (náplň) nakapejte cca 10 kapek vonného oleje (podle intenzity Vámi vybrané vůně). Tyčinku znovu naparfemujte podle potřeby. Tyčinku vyměňte za novou po cca 6-8 týdnech používání nebo v případě potřeby.
Součástí balení jsou dvě náhradní tyčinky. Při změně vůně doporučujeme vyměnit tyčinku, můžete ale nakapat i dvě různé vůně na jednu tyčinku, v takovém případě je však nutné počítat s tím, že se vůně smíchají.
Olej do difuzéru není součástí balení!

Tento elegantní model má podobu mnohohranu, který se podobá dokonale broušenému krystalu zářícímu jako diamant. Byl navržen tak, aby dokonale splynul s interiérem jakéhokoli vozidla. Tato luxusní vůně do auta se snadno zasune do větracího otvoru klimatizace vašeho auta a efektivně provoní interiér vašeho vozu, a to i bez přísunu tepla.

Vhodně zvolený esenciální olej podpoří vaši pozornost, bystrost a zklidní váš organismus. Dopřejte si tuto pohodu při každodenním dojíždění. Přírodní esenciální oleje navíc působí antibakteriální a čistí vzduch od nečistot a virů.

Charakteristika produktu

Kód BLC-008
Výrobce Bloomy Lotus
Druh produktu Vůně do auta
Barva černá
Země původu Čína

Jak používat
DIFUZÉR AUTA BLOOMY LOTUS – CRYSTAL, ČERNÁ

1. Držte kovový klip a zatáhněte za krystalový kryt. Musíte zatáhnout silně, kryt drží pomocí magnetu. 2. Na náplň (tyčinka uvnitř) nakapejte pár kapek esenciálního oleje. 3. Nasaďte krystalový kryt zpět na držák . 4. Připevněte autovůni na ventilaci ve vašem autě.