Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA. 

Španělská rodinná značka CERERIA MOLLÁ vznikla v roce 1899 a sídlí v malebné vesničce Albaida patřící do provincie Valencie. Díky zažitým tradicím přináší na trh letitou kvalitu a minimalistický design. Dnes si jejich produkty získaly příznivce ve více než 40 zemích.
TÉMEŘ STOLETÁ TRADICE

TÉMEŘ STOLETÁ TRADICE


Rodinná firma, která tvoří produkty s láskou a moudrostí předků, díky tomu mohou zachovávat nepřekonatelnou kvalitu. Znalost umění a ruční výroby se předává z generace na generaci téměř 100 let, již od roku 1899. Jejich produkty jsou vyráběny s láskou a na jedinečnosti jim dodávají také originální vonné receptury. Minimalistický design je symbolem brandu.

RUČNÍ VÝROBA A UDRŽITELNOST

RUČNÍ VÝROBA A UDRŽITELNOST


Cereria Mollá se snaží chránit přírodu, při výrobě minimalizovat odpady a nakládat s nimi tak, aby se maximálně zamezilo emisím škodlivých látek. Samozřejmostí jsou tedy suroviny přírodního původu. U svíček jsou využívány rostlinné vosky a 100% bavlněné knoty. Skleněné nádoby, které jsou použity jak pro svíčky, tak pro difuzéry, jsou recyklovatelné a také je můžete v domácnosti využít třeba jako vázu či květináč. Výrobce myslelí i na obaly, ty jsou z recyklovatelného kartonu. Udržitelnost je skutečnou prioritou.

KOLEKCE BOUTIQUE

KOLEKCE BOUTIQUE


Tato kolekce se pyšní minimalismem, jedinečnými vůněmi a jednoduchým designem který bude pýchou každého interiéru. Je rozdělena na dvě barvy; krémovou a černou. V nabídce najdete vonné svíčky, tyčinkové difuzéry a k nim také náplně. To vše v pěti exkluzivních vůních:

1. Provence Lavender
2. Amber & Sandalwood
3. Basil & Mandarin
4. Black Orchid & Lily
5. Moroccan Cedar
KOLEKCE GOLD EDITION

KOLEKCE GOLD EDITION


Jak už název napovídá, tato kolekce se pyšní zlatými detaily a stejně jako předchozí kolekci je najdete ve dvou barvách – černé a krémové. Díky kulatému štítku se zlatým okrajem působí honosným dojmem. Skládá se z prémiových svíček a tyčinkových difuzérů ve třech exkluzivních vůních:

1. Bois de Santal Imperial
2. Tobacco & Amber
3. Ginger & Orange Blossom