Estéban Paris Parfums

DÁRKOVÁ SADA VONNÝCH MINI SVÍČEK ESTÉBAN COLLECTOR 2019, 3X70 G

740 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Zápalky zdarma jako dárek.
Vánoční limitovaná kolekce „Collector“ roku 2019 je inspirovaná pařížským Art Deco stylem, což z ní činí ještě více neodolatelnou. Kolekce představuje typickou francouzskou nadčasovou eleganci. Design celé kolekce v sobě snoubí zlaté a sametové barvy se smyslnými geometrickými tvary.

Sada tří vonných svíček v designu vánoční limitované kolekce Collector 2019 ve vůních Vánoční jedlička, Néroli a Benzoe a pižmo

Vánoční jedlička - okouzlující dřevitá vůně, ve které se mísí vůně borovicového jehličí a pryskyřice s nádechem medové ambry.
Neroli - květ neroli nabízí jemnou vůni, která vytváří opravdu dokonalou pohodovou atmosféru. Elegantní, smyslná vůně.
Benzoe a pižmo - podmanivá, orientální vůně vyniká bohatými balzámovými tóny, které se mísí se sladkou notou bílého pižma.

Charakteristika produktu

Kód EOR-030
Kolekce Collector
Výrobce Estéban Paris Parfums
Vůně Vánoční jedlička, Neroli, Benzoe a pižmo
Země původu Francie
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Druh produktu Vonné svíčky
Barva zlatá
Hmotnost (g) 3x70 g
Výdrž 40 hodin

Jak používat
DÁRKOVÁ SADA VONNÝCH MINI SVÍČEK ESTÉBAN COLLECTOR 2019, 3X70 G

Svíčka obsahuje 100% přírodní vosk, neobsahuje barviva a petrochemické deriváty. 100% přírodní bavlněný knot. Kvalita vůně je zachována za tepla i za studena. Svíčky jsou jedním z nejdéle používaných bytových parfémů. Řadíme je mezi výrobky se střední silou provonění, které je spíše dlouhodobějšího charakteru. Jednoduchým zapálením svíčky dokážeme vytvořit vcelku rychle a bez námahy příjemně jemně voňavou atmosféru, její plamen navíc dodá místu nádech romantiky a pocit tepla nebo bezpečí.