Mr&Mrs Fragrance

Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj GEORGE BLUETOOTH - ČERNÝ

2 690 Kč
vyprodáno

- aroma přístroj na vonné kapsle 
- rozměry 21,5 x 19 cm (v x š) 
- na baterii, dobíjení přes USB i 220 V 
- záruka 2 roky 
- provoní prostor 30-40 m 2 
- 2 základní programy (ekonomický, intenzivní)
- v balení 1 kapsle zdarma (vůně Maldévský vánek)

Charakteristika produktu

Kód JGEOSP09SA
Výrobce Mr&Mrs Fragrance
Barva černá
Druh produktu Aroma přístroje
Země původu Itálie

Jak používat
Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj GEORGE BLUETOOTH - ČERNÝ

GEORGE SOFT TOUCH je designový aroma přístroj pro použití doma či v kanceláři. Od ostatních aroma přístrojů se liší sportovně elegantním vzhledem, který podporují elementy z kartáčované oceli a ozvláštňují zcela nové barvy. Jeho doteku a soft touch vzhledu prostě neodoláte… 

Absolutní novinkou je varianta s vestavěným reproduktorem, využívající technologie smell & sound. Pomocí Bluetooth se k němu připojíte z jakéhokoliv zařízení. Prostor vašeho domova či kanceláře tak zaplníte nejen krásnou vůní, ale teď už i hudbou. Stačí ho připojit k vašemu tabletu, telefonu, či jinému elektronickému přístroji disponujícímu technologií Bluetooth a zmáčknout tlačítko ON. 

Stejně jako první generace těchto aroma přístrojů funguje na bázi vonných kapslí vyrobených z čistých esenciálních olejů, které lze libovolně kombinovat, měnit a znovu používat! A jak GEORGE funguje? Je to velmi snadné. Jediné, co je třeba pro jeho zprovoznění udělat je vybrat si vůni, vložit kapsli s fragrancí dovnitř panáčka a stisknout tlačítko ON. Intenzitu provonění si můžete sami regulovat. George je tak určen zejména pro ty, kteří si chtějí užívat vůní, ať už ve svém bytě či domě nebo pracovním prostředí. Rádi experimentují, střídají vůně podle jednotlivých příležitostí či nálad a používají takové vůně, které je zrovna nejlépe charakterizují. Právě tohle všechno totiž GEORGE umožňuje, a to velmi rychle a jednoduše.