Mr&Mrs Fragrance

Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj GEORGE SOFT TOUCH - ČERVENÝ

1 890 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

- aroma přístroj na vonné kapsle
- rozměry 21,5 x 19 cm (v x š)
- na baterii, dobíjení přes USB
- bezpečný
- záruka 2 roky
- provoní prostor 30-40m2 
- 2 základní programy (ekonomický, intenzivní)

- v balení 1 kapsle zdarma (vvůně Maldévský vánek)

Charakteristika produktu

Kód JGEOR010SA
Kolekce Aroma přístroje
Výrobce Mr&Mrs Fragrance
Druh produktu Aroma difuzéry
Barva červená
Druh Aroma přístroje
Vůně George
Pokrytí (m²) 30 - 50 m²
Země původu Itálie

Jak používat
Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj GEORGE SOFT TOUCH - ČERVENÝ

GEORGE je zbrusu novým aroma přístrojem pro použití doma či v kanceláři. A čím se liší od ostatních? Zejména jedinečným inovativním designem, výraznými barvami a originálním tvarem! 

Absolutní novinkou je jeho elegantní a měkké oblečení. Sportovní vzhled podporují elementy z kartáčované oceli a ozvláštňují zcela nové barvy. Jeho doteku a soft touch vzhledu prostě neodoláte… 

Využívá speciálních vonných kapslí vyrobených z čistých esenciálních olejů, které lze libovolně kombinovat, měnit a znovu používat! Zapomeňte na nudné a nenápadné difuzéry či osvěžovače vzduchu. Potřebujete oživit svůj interiér, a to nejen barvami, tvary, ale i báječnou vůní? Pak se George stane vaším nejlepším kamarádem. Jak GEORGE funguje? Pod pojmem „aroma přístroj“ si mnozí z nás představují složitý přístroj a nutnost naučit se pracovat s dalším typem ovládání. To však neplatí pro George. Jediné, co je třeba pro jeho zprovoznění udělat je vybrat si vůni, vložit kapsli s fragrancí dovnitř panáčka a stisknout tlačítko ON. Dále je možné vybírat ze dvou základních funkčních módů a nastavit si dobu provonění, tedy dobu, kdy bude panáček fungovat a šířit kolem sebe vůni, a kdy bude vypnutý. George je tak určen zejména pro ty, kteří si chtějí užívat vůní, ať už ve svém bytě či domě nebo pracovním prostředí. Rádi experimentují, střídají vůně podle jednotlivých příležitostí či nálad a používají takové vůně, které je zrovna nejlépe charakterizují. Právě tohle všechno totiž GEORGE umožňuje, a to velmi rychle a jednoduše.