Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.
Sleva -20 % (nejen) na autovůně ZDE.

Mezinárodní den žen každoročně připadá na 8. března a původně vznikl s cílem ustanovit volební práva pro ženy. Od roku 1975 byl svátek oficiálně uznán a je připomínán jako den mezinárodní solidarity žen za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj. Nezapomeňte na ženy ve svém okolí, ale ani na sebe, popřejte si k tomuto významnému svátku a můžete si udělat radost i malou drobností... Protože kdo Vás zná lépe, než Vy sama? Vybete si něco hezkého, po čem už dlouho toužíte a obdarujte klidně sama sebe. A pokud chcete někoho obdarovat, ale nejste si jistí čím, prohlédněte si naše tipy níže nebo se zastavte na jednu z kamenných prodejen v Brně (Údolní 29) či Praze (Vinohradská 1595/31), kde vám naše zkušené asistentky poradí s výběrem na míru.

VŠECHNY PRODUKTY VE SLEVĚ
Pro využití slevy 15 % je nutné vložit kód ve tvaru MDZ15 v košíku v sekci VAŠE SLEVY.

DÁRKY V BARVÁCH LÁSKY?

Růžová a červená jsou často považovány za barvy lásky, mohou být pomyslným symbolem jemnosti a něhy. U nás naleznete několik desítek produktů v těchto barvách, s nápisem i bez nápisu, elegantní i hravé...

RADĚJI NĚCO NEUTRÁLNÍHO?

Ne všechny ženy uvítají barevné provedení, nyní jsou módní neutrálnější barvy jako bílá či béžová. Minimalistický styl, jednoduchost... V tom se skrývá krása.

KVĚTINOVÁ VŮNĚ MÍSTO KVĚTIN?

Už vás nudí dávat stále dokola květiny a rádi byste letos oslnili nečím novým? Nebo u tradice květin chcete zůstat, jen byste rádi puget doplnili ještě o nějaký dárek? Nabízíme květinové, ženské vůně v různých provedeních... Od svíček přes difuzéry až po aroma oleje.

KOLEKCE PODPORUJÍCÍ VÝZKUM RAKOVINY PRSU

Kolekce Women & Gentlemen od belgické značky Baobab Collection vznikla na podporu výzkumu rakoviny prsu. Má svým světlem přinášet radost všem – mužům i ženám, kteří jsou tímto zákeřným onemocněním zasaženi. Motiv vychází z genderového symbolu pro ženu a muže. Kolekce Women oslní něžnou, pudrově růžovou barvou. Vůni tvoří magnólie, růže a pižmo, je tak ženskou a sofistikovanou, květinovo-pudrovou vůní. Podpořit dobrou věc radost ještě znásobuje. Pokud Vás značky zaujaly, a chtěli byste se dozvědět více, navštivte naše stránky, kde se o každé značce dozvíte vše důležité.