Během letních prázdnin jsou kamenné prodejny otevřeny od 10:00 do 17:00.

Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.

Jak jsme vznikali

První Centrum interiérových vůní ARIA PURA (v překladu čistý vzduch, z italštiny) bylo otevřeno v červenci 2010 v Brně jako vůbec první prodejna specializovaná na interiérové vůně v České republice. Zároveň byl zprovozněn i e-shop www.bytove-parfemy.cz jako internetová podpora kamenného prodeje Centra. Koncept internetového i kamenného prodeje je dodnes orientován na produkty bytové kosmetiky a jejich doplňky či profesionální provonění větších veřejných i komerčních prostor. Zákazníci zde mohou vybírat z více než 300 výrobků od několika předních světových výrobců, otestovat mohou více než 100 nádherných vůní.

Naším nejčastějším a nejpopulárnějším sortimentem jsou zejména aroma difuzéry a katalytické lampy, se kterými máme zkušenost již několik let. Vybíráme k prodeji jen ty nejkvalitnější a samozřejmě zdravotně nezávadné produkty. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme poradit s výběrem těchto výrobků, vůněmi a technologiemi provonění. Aby byly naše služby co nejkompletnější, kromě tradičních výrobků přinášíme i velkou řadu dalších voňavých doplňků, ať už se jedná o parfémované sáčky, vůně do auta, do kabelky či třeba kolekci na prádlo.

Od roku 2011 se zároveň specializujeme i na profesionální provonění prostor a scentmarketingové řešení pro hotely, banky, obchody, kanceláře, kasina, fitness, zdravotnický i automobilový průmysl a další.  Stali jsme se oficiálním distributorem australské značky Air Aroma pro Českou a Slovenskou republiku, která je největším globálním výrobcem profesionálních aroma přístrojů, jež dokážou provonět rozlehlé prostory. Úspěch značky dokazují klienti jako Aston Martin, Benetton, Dunhill, General Motors, Hilton, Sofitel, Max Mara, Lexus, Toyota, Quantas a mnoho dalších.

Přicházíme s celou řadou originálních a stylových doplňků nejen pro váš domov. Celý tým je připraven plnit vaše přání, nabídnout krásné a unikátní produkty a poskytnout stoprocentní servis pro vaši radost a spokojenost, a to jak fyzicky v Centru interiérových vůní na Škrobárenské ulici v Brně či v Vinohradské ulici v Praze, tak v rámci online prodeje na e-shopu www.bytove-parfemy.cz.