Kringle Candle

KRINGLE CANDLE VONNÁ SVÍČKA MALÁ - COZY CHRISTMAS

335 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Hlava: nasekané dříví, severský cedr
Srdce: muškátový oříšek, pomeranč
Základ: vanilkový lusk

Zavřete oči a představte si plnou a intenzivní vůní vždy zelených borovicových lesů, jedlí, smrků a cedru. To jsou tóny, které charakterizují vůni svíčky „Cozy Christmas“.

VLASTNOSTI: Svíčky Kringle Candle malé obsahují jeden bezolovnatý bavlněný knot, zářivě bílý vosk, snadno loupatelný štítek. Sklo svíčky je varné, tudíž sklenici lze dále použít v domácnosti např. na uskladnění potravin nebo čekoholiv jiného. Fantazii se meze nekladou.

Charakteristika produktu

Kód 0070-000420
Druh produktu Vonné svíčky
Výrobce Kringle Candle
Země původu USA
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Barva bílá
Výdrž 25 hodin
Hmotnost (g) 127 g
Vůně Cozy Christmas

Jak používat
KRINGLE CANDLE VONNÁ SVÍČKA MALÁ - COZY CHRISTMAS

Značka Kringle Candle zůstává věrná Americe a jejím tradicím. Každá jedna svíčka je plněná i dekorovaná v USA, konkrétně v státě Massachusetts. Skleněné obaly svíček jsou vyráběny v Ohiu, knoty jsou pletené v New Jersey, vosk pochází ze Severní Ameriky a originální fragrance, které odlišují Kringle Candle od jiných svíček, jsou tvořeny v New Jersey, na Floridě a dalších částech USA. Unikátní vůně svíček Kringle Candle jsou obvykle založeny na poptávce zákazníků a etikety na svíčkách, jejichž design tvoří kreativní tým firmy, jsou tisknuty také v Massachusetts. Od designerů až po testující laboratoře, přes pracovníky v expedičním skladu a tým lidí pracujících v kanceláři, všichni tito lidé mají zásluhu na úspěchu a špičkové kvalitě svíček Kringle Candle.