SET DIFUZÉRŮ EMBRACING NUANCES - MILLEFIORI (3 x 100 ML)

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Přineste do interiéru více štěstí a radosti ze života. Sada difuzérů inspirovaná dánským Hygge vám v tom pomůže. Set obsahuje tři difuzéry o objemu 100 ml ve vůních:
Heřmánek a ovesné mléko (Horká koupel) - relaxační ovesné mléko vytvoří uvolňující atmosféru, jako horká koupel po dlouhé procházce. Jemné pudrové tóny bílých okvětních lístků dodají atmosféře dotek elegance.
Kašmír a šípková růže (Hebká přikrývka) - hřejivá vůně inpirovaná hebkým dotekem kašmíru, ve které se setkávají sametové tóny růže a bílé ambry s delikátním vanilkovým práškem. Krémové dřevité tóny vytvoří v interiéru útulnou atmosféru.
Bříza a kaštan (Podzimní procházka) - inspirovaná podzimní procházkou, dřevité tóny březového listí a kaštanu oživené svěží vůní růže, santalovým a cedrovým dřevem.

Charakteristika produktu

Kód 7NUEMB
Druh Tyčinkový difuzér
Objem (ml) 300 ml
Výrobce Millefiori Milano
Vůně Heřmánek a ovesné mléko, Kašmír a šípková růže, Bříza a kaštan
Výdrž 4-6 měsíců
Země původu Itálie
Pokrytí 20 - 30 m²

Jak používat
SET DIFUZÉRŮ EMBRACING NUANCES - MILLEFIORI (3 x 100 ML)

Set difuzérů Embracing Nuances zachycuje krásu a malé radosti každodenního života ve třech vůních, které se i přesto, že jsou odlišne perfektně doplňují a nejlépe fungují jako celek. Sada difuzérů přináší zcela novou harmonii vůní a vlastně i nový způsob provonění vašeho interiéru. Inspirovaný dánským životem ve stylu Hygge. Tato speciální kolekce vůní představuje podstatu a kouzlo všedních dní, malých radostí a nezapomenutelných momentů, které dělají život takovým, jaký má být - plný štěstí a radosti. Odstraňte zátku na lahvičce difuzéru a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně. Tyčinky lze znovu použít či zaměnit za nové, v závislosti na použité vůni.