DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Končící kolekce Dřevitá, kořeněná

Mr&Mrs Fragrance vůně do auta NIKI - Gold Wood

329 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Vůně Gold Wood (Zlaté dřevo) je intenzivní a vzácná vůně, kombinující ve své hlavě tóny bergamotu, mandarinky a šťavnatého jablka. Ve svém srdci odhaluje hřejivé a pikantní tóny okvětních lístků růží a smyslného jasmínu. Základní tóny kombinují rafinovanou ambru a vanilku s cedrovým a santalovým dřevem, které podtrhují tuto jemnou kombinaci. Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto!

Jak používat
Mr&Mrs Fragrance vůně do auta NIKI - Gold Wood

Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto! Za pomoci univerzálního funkčního klipu připevníte na větrací otvory (vývod klimatizace) každého automobilu, vertikálně i horizontálně. Vůně do auta pak za pomoci puštěného vzduchu distribuuje stálou a dlouhotrvající vůni. Použijte EVA náplň napuštěnou aroma olejem dle výběru, kterou můžete snadno nahradit novou.

Charakteristika produktu

Kód JNIKI013
Druh Vůně do auta
Vůně Gold Wood
Kolekce Fresh Air Friends
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Typ vůně Dámská
Barva třpytivá zlatá
Země původu Itálie
Výrobce Mr&Mrs Fragrance