Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.

ILSE VANDEPUTTE

ILSE VANDEPUTTE


Tak zní jméno ženy, která založila ONNO Collection. Značku, která si zakládá na kvalitě, luxusu a propojení s přírodou.


Vše to začalo, i pokračuje, v Belgii, avšak hlavní inspirací je Tanzánie. Manželé Vandeputtovi tehdy vyrazili na svatební cestu právě do Tanzánie, země, která je pohltila svou kulturou a rozmanitostí. Úchvatné místo plné teplých barev přírody, kořenitých vůní a svůdných květin. Přesně to jsou maličkosti, které se odráží v každém výrobku.


Název ONNO také není náhodný, je silně spjatý se zmíněnou zemí. Onno bylo totiž jméno průvodce, který manžele na cestě Tanzánií doprovázel.
ŘEMESLNÉ SVÍČKY

ŘEMESLNÉ SVÍČKY


Kořeny značky sahají až do „haute parfumerie“ tedy „vysoké“ a skutečně luxusní parfumérie, s detailním ručním zpracováním. Firma má více než 25 let zkušeností s vývojem parfémů, za což je i celosvětově oceňována. Specializují se na jemné míchání vysoce kvalitních ingrediencí za cílem vytvořit zcela jedinečné, a hlavně zajímavé vůně.

Každá nádoba svíčky je ústy foukaná a ručně vyrobena mistry svého oboru. Nelze opomenout, že vše je tvořeno s ohledem na životní prostředí. Právě díky sklu v jedinečných intenzivních barvách je hřejivý efekt hořící svíčky ještě znásoben. Základem svíček je vysoce kvalitní minerální vosk, přírodní barvy a knoty z egyptské bavlny.

Pomyslnou třešničkou na dortu je balení, které odráží mimořádnost produktů. Minimalisticky a elegantně baleno navíc doplněno o zlaté logo značky.

ZACHOVÁNÍ KVALITY HOŘENÍ

ZACHOVÁNÍ KVALITY HOŘENÍ


  • Knoty je nutno pravidelně zastřihovat a to i před prvním zapálením. Skvěle poslouží nůžky k tomu přímo určené. Knot by neměl přesáhnout 0,5 cm (1/4 palce).

  • Svíčku nesfoukávejte, dokud není po celém povrchu vosk rozpuštěný. Předejdete tak vzniku kráterů, které jsou nejen neestetické, ale také znesnadňují budoucí hoření. První zapálení svíčky by mělo být delší než následující časy. Délka této fáze se liší v závislosti na velikosti svíčky.

  • Pokud je vosk již rovnoměrně rozpuštěn, svíčka by pak neměla hořet déle než hodinu kvůli přehřívání skla.

  • Pokud jste se svou svíčkou již u konce hoření, poslední 1 cm vosku již nespalujte, zabráníte tak hoření plamenů o spodní okraje stěny nádoby.

  • Vždy, po sfouknutí svíčky, doporučujeme knoty vyrovnat do svislé pozice, aby bylo zaručeno správné hoření při dalším zapálení. Je také vhodné pravidelně čistit vnitřní stěny skla, abyste zamezili výskytu sazí.

  • Veškeré doplňky k péči o svíčky můžete zakoupit ZDE.

DIFUZÉRY PRO CELODENNÍ PROVONĚNÍ

DIFUZÉRY PRO CELODENNÍ PROVONĚNÍ


Difuzéry jsou velmi oblíbené právě pro možnost celodenního provonění. Stejně jako svíčky, jsou difuzéry ručně vyráběné a ústy foukané. Silnostěnné skleněné nádoby jsou vždy dodávány s náplní a tyčinkami. Tyčinky do difuzéru jsou 100% přírodní a využívají nejnovější technologie dutinek pro nejlepší rozptýlení aroma po místnosti.


  • Difuzér umístěte na místo, kde dobře proudí vzduch, aby Vám spolehlivě roznášel vůni po interiéru. Odstraňte zátku z náplně a celý obsah vlijte do skleněné nádoby difuzéru.

  • Intenzitu vůně můžete řídit pomocí tyčinek. Začněte nejdříve s méně tyčinkami (ideálně se třemi), pokud Vám nebude provonění dostatečné, přidejte další. Vyčkejte než tyčinky náplň natáhnou do celé jejich délky. Pravidelně je otáčejte.

  • Nevystavujte tyčinky ani difuzér otevřenému ohni.

ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU ZNAČKY

ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU ZNAČKY


Nabídka, doplněná o péči o ruce a tělo, udělá radost každému, kdo podlehl kouzlu ONNO Collection. Exkluzivní výrobky, které kombinují minimalistický vzhled s jedinečnými vůněmi. A protože si značka zakládá na ochraně přírody, jsou flakony 100% recyklovatelné.


V setu naleznete mycí gel na ruce a tělo, dezinfekční gel na ruce a také mléko na ruce i tělo. Navíc jsou produkty zcela veganské, bez parabenů, sulfátů, silikonu a z 95 % biologicky rozložitelné. Citlivější jistě ocení, že jsou i pH neutrální.
Vhodným doplňkem, ať už pod Vaši svíčku nebo zmíněnou kosmetiku, může být mramorový podtácek Apollo. Tento podtácek je ručně vyráběný a navíc z pravého mramoru, díky čemuž je skutečně uníkátním a luxusním kouskem do každého interiéru.
UPCYKLUJTE!

UPCYKLUJTE!


Kvůli jedinečnosti každého kusu a tím i nejednotnosti tvaru, není možné svíčky doplnit náhradním voskem. Není však nutné tyto krásné nádoby vyhazovat, protože si ve Vašem interiéru jistě najdou využití. Velmi oblíbeným způsobem, jak využít nádobu po vypálené svíčce, mohou být květináče, vázy, nádoby či dózy… Inspirujte se nebo přispějte do naší galerie na instagramu či facebooku s hashtagem #provonimevse