DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

-50 %
Květinová

Sada CULTI - katalytická lampa černá + náplň Rugiada di Rosa 500 ml

Produkt aktuálně není možné zakoupit. běžná cena 3 300 Kč
Jedinečný design katalytické lampy od značky CULTI v dárkové sadě společně s vůní Rugiarda di Rosa, která vám připomene procházku rozkvetlou zahradou. Delikátní vůně magnolie v kombinaci s růžemi a jemným cedrovým dřevem v luxusním balení je ideálním dárkem na vánoce.

Jak používat
Sada CULTI - katalytická lampa černá + náplň Rugiada di Rosa 500 ml

Představujeme vám novinku roku 2014 v podobě designové katalytické lampy od značky CULTI. Lampa je vyrobena ze skla v omezených barevných kombinacích, má unikátní design a patentovaný systém hoření. CULTI INFUSER, jak ho nazývá výrobce je příkladem správné interpretace luxusní značky a sofistikovaného konceptu provonění. Speciální keramický knot intenzivně provoní prostor, zbaví ho nepříjemných pachů, tak jako každá katalytická lampa. Naplňte lampu náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu min 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit. 20 - 30 minut parfemace je obecně dostačujcící pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.

Charakteristika produktu

Kód CKLBLK300
Kolekce culti katalytické lampy
Typ výrobku katalytické lampy
Druh Katalytické lampy
Vůně RUGIADA DI ROSA
Období Neutrální
Objem 300 ml
Výrobce Culti
Charakter vůně Květinová
Typ vůně Neutrální
Barva černá
Země původu Itálie